O nás


AZ MOBILITY s.r.o.

Provoz firemního vozového parku není pro většinu společností hlavním předmětem podnikání, ale pouze prostředkem k jeho zajištění. Správa firemních vozidel přitom představuje poměrně náročnou problematiku – nejen z pohledu nákladů, ale i související administrativy.

AZ MOBILITY se specializuje na hledání a implementaci řešení při správě vozových parků. Zajišťujeme tak v této oblasti nejen poradenství, ale také operativu – externí správu vozových parků.

Pro tyto účely jsme vytvořili informační systém MOBILIY INFO, se kterým lze snadněji efektivně spravovat vozový park a mít jeho náklady pod kontrolou.

Společnost AZ MOBILITY byla založena v roce 2009 a mezi její nejvýznamnější zákazníky patří největší operativní leasingové společnosti, dovozci automobilů nebo farmaceutické společnosti.

PICABO.cz, a.s.

Společnost Picabo.cz, a.s. se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti informačních technologií, internetu a multimédií. Do tohoto balíku služeb patří takové činnosti jako například výstavba a správa počítačových sítí a systémů, poskytování specializovaného softwaru, webdesign, webhosting, vývoj internetových i intranetových aplikací a v neposlední řadě tvorba multimediálních děl a prezentací.

Informační technologie jsou v posledních desetiletích jedny z nejrychleji se rozvíjejících odvětví lidské činnosti. Počítače a výměna dat pronikají téměř do všech oborů a stávají se nejen základním pracovním nástrojem, ale také základním prostředkem výměny informací. Široká škála uplatnění informačních technologií v praxi znamená velké rozvrstvení a potřebu silné specializace v tomto oboru.

Naší filosofií je prostřednictvím vysoké profesionality našich techniků a programátorů poskytnout komplexní balík služeb a umožnit tak našim klientům používat informační technologie jako funkční a hodnotný pracovní nástroj. Současně chceme přispívat ke zviditelnění výsledků jejich činnosti ať již tvorbou internetových nebo jiných multimediálních prezentací a internetové reklamy či obecně internetového marketingu.

Copyright © 2009 AZ MOBILITY s.r.o. All rights reserved.
Powered by Picabo.cz, a.s.
Copyright © 2023 AZ MOBILITY s.r.o. All rights reserved.
Powered by Picabo.cz, a.s.